Четвер, 13.12.2018, 12:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лозівської районної ради

Меню

2016 –Рік англійської мови в Україні!

Як вчити англійську мову з нуля: етапи вивчення мови

Питання вивчення англійської мови турбує багатьох, адже школа не завжди дає той рівень знань, коли можна сказати, що мову знаєш на такому рівні, коли можна вільно розмовляти англійською з незнайомими людьми.

Трохи по-іншому складаються справи у тих, хто не вчив англійську у школі, а тому взагалі не має навіть базових знань. Тому ми підготували для вас пам’ятку-керівництво, що складається з трьох етапів на шляху до вільного володіння англійською мовою. Воно буде корисним не тільки для тих, хто хоче вивчити англійську мову з нуля, але й тим, хто хоче покращити свої знання – для цього просто пропустіть ті етапи, що ви вже проходили раніше.

Етап 1: Основи (Basic)

 

На цьому етапі вам потрібно зрозуміти основи мови, вміти читати та писати, говорити нескладні речення та вміти правильно будувати речення. Для цього вам необхідно зробити 6 кроків:

1. Вивчити алфавіт англійської мови. Англійська абетка не складна і вчиться достатньо легко, оскільки створена вона на основі латинського алфавіту і складається лише з 26 літер.

2. Зрозуміти основи побудови англійських речень та, особливо, порядок слів у реченні і інверсію. Особливу уваги приділіть заперечним та питальним реченням. Непогано буде також знати й принципи побудови заперечних запитань.

3. Вивчити основні часи англійської мови, що використовуються найчастіше. А це:

Всього в англійській мові 16 часів, проте для початку цих 6 часів вам вистачить з головою.

4. Попрацювати над вимовою, розуміти транскрипцію звуків та правила читання.

5. Вивчити числівники.

6. Мати словниковий запас у 500-1000 слів та знати таблицю неправильних дієслів.

Цей етап найскладніший, саме тут виникає більшість проблем, оскільки учні не до кінця розуміють принципи функціонування мови, її граматику, є величезні проблеми з вимовою. Після того, як ви вивчили алфавіт, ознайомилися з принципами побудова речень та хоча б передивилися найуживаніші часи, рекомендується піти на курси англійської мови. Граматику можна вчити й самостійно, проте на курсах ви отримаєте розмовну практику, а робота в групах може буди більш цікавою, ніж самостійна.

Етап 2: Середній (Intermediate)

Входячи у цей етап ви вже маєте базові знання, їх потрібно лише розширити. А саме:

1. Продовжити вивчати граматику англійської мови. Звернути особливу увагу на пасивний стан (Passive Voice)модальні дієслова (Modal Verbs)ІнфінітивГерундій та Дієприкметник.

2. Продовжити вивчення часів. До вже вивчених додаються:

3. На цьому етапі дуже важливо мати розмовну практику, аби ви закріплювали те, що вивчаєте. Найкраще спілкуватися з носієм мови тет-а-тет, проте така можливість є не завжди. В такому випадку на допомогу приходить інтернет. В світовій мережі є спеціально створені сайти, де люди з усього світу отримують допомогу з вивчення будь-якої мови абсолютно безкоштовно, так звані “language exchange sites”. Одним з таких сайтів є polyglot club, також відомим є italki. Суть проста: вам допомагають вити англійську, а ви допомагаєте комусь вчити іншу мову (українську, російську тощо).

Крім того, ви можете просто шукати друзів у англомовних країнах на сайтах типу “pen pal” (друзі по листуванню) щоб переписуватися з ними на англійській або ж розмовляти по скайпу. Прикладами таких сайтів є interpalspenpalworld.

4. Для підвищення рівня спілкування та розуміння, розширення свого словникового запасу слів, бажано дивитися фільми чи серіали англійською мовою, читати книжки на англійській, займатися перекладом з англійської на українську.

5. Також непоганим додатком до всього перерахованого вище є безкоштовні або платні розмовні клуби, де спілкування ведеться лише англійською мовою. Такі клуби є в кожному великому місті України.

Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz